Trençkotlar İle Tarzınızı Yansıtın!

Trençkotlar İle Tarzınızı Yansıtın!

Mevsim geçişlerinin vazgeçilmez parçalarından olan trençkotlar, bu sezon da yenilenen kreasyonlarla karşınıza çıkmaktadır. Eskiden trençkotlar çok fazla rağbet görmeyen kıyafetler arasındaydı. Şimdi ise her sezon nerede ise tahtını kimseyle paylaşmayacak kadar çok tutulan favori ürünler arasında yerini alır. Tesettür giyim kıyafetleri arasında çok tutulan, kombininizin tamamlayıcı parçalarındandır. Deri, kumaş süet, pamuklu, keten, spor ve klasik tarzda trençkotlar, genç yaşlı demeden tüm bayanların ilgi otağındadır. Trençkotlar İle tarzınızı yansıtın. Geniş ürün yelpazesi arasından size uygun olan trençkotu bulup, tarzınızı en güzel biçimde oluşturmak hiç te zor değildir. Sezonun en güzel ve nadide parçalarından olan trençkotlar bu sezon da değişik stil ve modelde mağaza vitrinlerini ve internet sitelerinde yerini almıştır. Beğenerek giydiğiniz trençkotları biraz daha yakından tanıyalım. Trençkotlar ünlü giyim markası burberry tarafından ingiliz askerler için tasarlanmış bir üründür. Yağmur ve rüzgar geçirmeyen trençkotlar, askerler için zamanın oldukça kullanışlı kıyafetlerindendi. Zaman içinde modern hale gelerek tümbayanların ilgisini çekmeyi başarmıştır.  Artık günümüzde tesettür giyim tercih eden bayanların vazgeçilmez parçalardan bir tanesidir.

Sizin Trençkotunuz Hangisi?

Trençkot seçerken dikkat etmeniz gereken unsurlar arasında kumaş seçimi de önemlidir. Kaliteli kumaştan üretilen trençkotlar sizi daha zarif ve muhteşem gösterecektir. Sizin trençkotunuz hangisi? Trençkot seçerken kendiniz ile barışık olup, vücudunuza uygun trençkot seçmelisiniz. Boyunuz kısa ise uzun bir trençkot sizi daha kısa göstereceğinden, uzun modeldeki trençkot sevmekten vazgeçmelisiniz. Eğer etinize dolgun iseniz dar kalıp trençkotlardan ziyade, rahat kalıp beli kemerli trençkot seçmeniz sizi daha zayıf gösterecektir. Uzun boylu iseniz, belden oturtmalı kemerli trençkot seçmeniz sizi daha modern ve şık gösterecektir. Tesettür giyim kıyafetlerinden treçkotunuzu desenli kumaşlardan seçmek istiyorsanız eğer, dik çizgili olan trençkotlardan yana tercih yapmanız sizi daha zayıf ve modern gösterecektir. Eğer trençkotunuzu uygun parçalardan, ayakkabı çanta ve eşarp ile kombininizi tamamlarsanız, istediğiniz şıklığı kolayca elde etmiş olacaksınız.

Trençkotlarda Renk Bütünlüğünüzü Koruyun!

Mevsiminin favori parçalarından olan trençkotlar, bu sezonda her renkte ve modelde karşınıza çıkmaya devam ediyor. Renk renk her modelde ve tarzda sizin ışığınızı yansıtacak trençkotlar, giy çık ürünler arasında olmasından dolayı tesettür giyim kıyafetlerinden giyinmeyi tercih eden bayanların vazgeçilmezi haline gelmiştir.  Sezonuna göre koyu açık renkte trençkot bulmanız artık çok kolaydır. Trençkotlarda renk bütünlüğünüzü koruyun. Pastel tonda olan trençkotlar daha çok sonbahar sezonunda, biraz daha canlı renkteki trençkotlar ise, ilkbaharda tercih edilmelidir. Siyah renk her zaman için sizi daha zayıf ve şık gösterdiği için hem ilkbahar hem de sonbaharda tercih edilen favori renklerdedir. Dolabınızda siyah bir trençkot var ise, biraz canlandırmak adına eşarbınızı desenli ve canlı renklerde seçebilirsiniz. Ayakkabı ve çantanızı ise kahve tonda tercih ederseniz eğer, trençkotunuza daha modern ve şık hava katmış olursunuz.

 

Editör Editör

Bir Cevap Yazın