Büyük Beden Tesettür Giyim Kıyafetleri İle Tarz Oluşturun

Büyük Beden Tesettür Giyim Kıyafetleri İle Tarz Oluşturun

Tesettür giyim sektöründeki arz ve taleplerin artması sebebiyle her tarzda ve modelde ürünler piyasaya sürmeye devam etmektedir. Giyim sektöründeki bu gelişmeler büyük beden kıyafet reyonunda da etkisini göstermeye başlamıştır. Büyük beden tesettür giyim kıyafetleri ile tarz oluşturun. Türk kültüründe ve yapısında kadınların hepsi manken ölçülerinde olmadığı için, balık etli bayanlar kıyafet seçiminde zorlanıyorlardı. Kendi tarzlarına uygun modern kıyafetler yerine biraz daha klasik anne tarz modeller seçmek zorunda kalıyordu. Şimdi ise tesettür giyim ürünlerinde kilolu bayanlar içinde modern ve şık binlerce ürün bulmak kolay hale gelmiştir. Yapacağınız kıyafet seçiminde artık kilolarınızı dert etmekten vazgeçip üzerinizde daha modern ve şık duran kıyafetler seçip hayatın tadını çıkarmaya ne dersiniz?

Renk Tercihlerinizle Kilolarınızı Kamufle Edin

Renk tercihlerinizle kilolarınızı kamufle edin. Her bayanda olduğu gibi tesettür giyim tercih eden bayanlarda o anki psikolojilerine göre kıyafetlerinin rengi değişmektedir. Keyifleri yerinde ise daha hareketli ve canlı renkler, bunalım takılıyor iseler daha koyu tonda kıyafet tercih ederler. Psikolojik durumlarının yani da bazı hanımlar sevdikleri için daha canlı veya daha soft renkleri tercih ederler. Bazı bayanlar ise renklerin dilinden anlayıp, renk tercihlerini kendilerine avantaj haline getirirler. Büyük beden tesettür giyim kıyafetleri tercih eden bayanlar renkleri kendilerine avantaj haline getirmeyi çok iyi bilmektedirler. Koyu ve pastel renkler her zaman insanları daha zayıf ve şık gösterir. Kilolarınız basen bölgesinde yoğunluk kazanıyor ise pantolon tercihlerinizi koyu renklerde yapıp, tunik yada gömleklerinizi açık ton renklerden yana yapabilirsiniz.

Büyük Beden Giyiminde Desen Tercihleri

Tüm hanımlarda olduğu gibi tesettürlü hanımlarda bol kıyafet seçerek kilolarını kamufleettiklerini düşünürler. Fakat yanlış bir yol izlemektedirler. Bol kıyafetler kilolarınızı kapatır fakat sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterir. Bu demek oluyor ki olduğunuz bedenden büyük ya da küçük kıyafet tercih etmemelisiniz. Tesettür giyim kıyafetlerinden olduğunuzdan küçük beden tercih ederseniz kilolarınız kat kat ortaya çıkmış olacaktır. Bol kıyafet tercih ederseniz ise daha da kilolu görünüme sahip olacaksınız. Bunun için tek yapmanız gereken renkleri ve desenleri kullanarak göz aldatmacası yaparak, kendinizi olduğunuzdan daha zayıf ve zarif gösterebilirsiniz. Peki, büyük beden giyimde desen tercihleri nasıl olmalıdır? Her bayanda olduğu gibi tesettürlü hanımlarda vücudunu iyi tanımalı artı ve eksilerini bilip ona göre kıyafet seçiminde bulunmalıdır. Çizgili kıyafetlerden dikine çizgili kıyafetler kilolu hanımlar için daha uygun bir seçim olacaktır. Dikine çizgili kıyafetler hem boyunuzu uzun gösterip hem de sizi olduğunuzdan bir beden zayıf gösterecektir. Enine çizgili kıyafet seçimi kilolu bayanların tercih etmemesi gereken geometrik şekillerdendir. Çünkü enine çizgili kıyafetler insanı olduğundan bir beden büyük gösterir. Tesettür giyim kıyafetlerini seçerken kilolu bayanlar tercihlerini biraz daha koyu ve düz renkli kumaşlardan yana yapmaları doğru bir seçim olacaktır.

Editör Editör

Bir Cevap Yazın