2021 Tesettür Giyim Yaz Kreasyonları

2021 Tesettür Giyim Yaz Kreasyonları

Yaz aylarının yaklaşmasıyla beraber özellikle de hanımlar arasında 2021 tesettür giyim yaz kreasyonları arasında hangi renklerin moda olduğu, hangi kombinelerin daha çarpıcı olduğu soruları sıklıkla araştırılmaya başlandı. Bu makalede merak edilen konuların tamamı ve çok daha fazlasını bulmak mümkündür.

Tesettür Giyimde Uyum ve Rahatı Yakalamak İçin Neler Yapılmalı? 

2021 ilkbahar yaz tesettür giyim modası açısından hazırlıklara başlandı bile… Tesettür giyim markaları sezona hazır bir hale geldi. Fakat sizler yeni koleksiyonları ilk defa görüp duyacaksınız. Farklı şekilde giyilecek ilkbahar-yaz tesettür giyim kombini aksesuarlarını bu makalede sizler için ele aldık.

Havalar artık sıcak ve yaz günlerinde ılık bir şekilde geçiyor. Tesettür kombinler tam da bu havadan nasibini almaya hazırlanıyor diyebiliriz. Özellikle de zincir desenli gömlek kombineleri 2021 yaz sezonu tesettür giyim kombini oluştururken faydalanılacak mükemmel bir yöntemdir. Geniş kesim şık elbiseler, rengarenk etekler, incecik tunikler ile şık kesimli takımlar kombineleri oluştururken hanımların faydalanacaklar başucu yöntemlerdir.

2021 İlkbahar-Yaz Tesettür Giyim Modasına Popüler Renkler Hangileri?

Tesettür kombinler denildiği zaman doku ile renk üzerine oluşturulan mükemmel bir uyum akla gelir. Kumaşların birbiriyle adeta dans etmesi oldukça önemli fakat öncelikli olarak renk tercihi geliyor. Görsel bir uyum meydana geldiğinde iyi biri tesettür kombini ortaya çıkacak. 2021 ilkbahar yaz tesettürgiyim modası açısından sizlere öncelikli olarak saran renkleri aktarmakta fayda olacaktır…

Yeşil ile Pembe Uyumu Bu Yaz Harikalar Oluşturacak 

Yeşil ile pembenin uyumlu inşa etmek mümkün değildir. İlkbahar, yaz cıvıltısı barındıran yeşil ile pembenin uyumuna, yazlık tesettür giyim kombini oluştururken özgüvenin temizlenmesini sağlar.

Mintile Turuncu Uyumuna Dikkat! 

Yaz aylarının gelmesi ile beraber heyecan ve coşkunun yansıtılacak bir diğer renk uyumu ise şüphesiz ki turuncudur. Turuncunun yanında pek çok renk yakışır fakat mint yeşili ayrı bir hava oluşmasını sağlar.

Limon Sarısı ile Vizon Uyumu Sizi İyi Hissettirecek! 

2021 ilkbahar yaz tesettür giyim modası açısından limon sarısı şık bir kombin oluşturmak tabi ki mümkün değildir. Limon sarısı, Tek başına bile etrafına ışıltı saçarken insana taze bir ruh aşılama hususunda mükemmel bir katkı sağlar. Limon sarısı vizon, bej, açık sütlü kahve ile krem renkleri çok ama çok yakışacak, bundan emin olabilirsiniz!

Şeftali ve Kırmızı Uyumu Mu? İşte Bu Harika! 

Kırmızı rengi, yüksek enerjili ve iddialı bir renktir. Fakat bu rengi pek çok renk ile tamamlamak da mümkündür. İlkbahar yaz tesettür kombini oluşturulacağı için kırmızıya şeftali tonlarını önermek mükemmel bir uyum yakalamayı ortaya çıkarır. Kırmızının keskin iddiasını, şeftali tonları ile çok daha hızlı bir biçimde yumuşatmak mümkündür. Turuncu ve kırmızı renkleri ile beraber kullanılabilir.

Kaynak : milliyet.com.tr

Editör Editör

Bir Cevap Yazın